Duální zesilovač mobilního signálu S20-ED – EGSM, 4G/LTE (DCS)
Prodej skončil!

Duální zesilovač mobilního signálu S20-ED – EGSM, 4G/LTE (DCS)

ID 271
Základní zesilovač pro malé a středně velké objekty | Signál pro telefonování, SMS a internet | Signální zisk až 70 dB, výstupní výkon až 20 dBm | Dvě provozní pásma – 900 MHz a 1800 MHz | Funkce ALC a MLC | Podporuje všechny mobilní operátory Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: TE-9009B

Duální zesilovač mobilního signálu S20-ED – EGSM, 4G/LTE (DCS)

Dvoupásmový zesilovač S20-ED slouží k zesílení mobilního signálu v případě, že máte v dané lokalitě potíže se špatným signálem. Zesílení mobilního signálu funguje pro telefonování, posílání textových zpráv SMS a připojení k mobilnímu internetu. Zesilovač S20-ED je vhodný pro menší a středně velké objekty (byty, domky, kanceláře).

S20-ED je dostupný zesilovač, který si poradí až s 20 současně telefonujícími uživateli. Je vhodný pro domácí použití či malé firmy.

Telefonování: Ano ✅ / Rychlý internet: Ano (pokud v pásmu 1800 MHz vysílá 4G / LTE)


Základní informace o produktu

Dvoupásmový (Dual-Band) zesilovač S20-ED pracuje s mobilním signálem v pásmech:

  • EGSM 900 MHz,
  • 4G / LTE 1800 MHz (případně pomalejší 2G / DCS, které je v některých lokalitách na této frekvenci dosud vysíláno).

Díky podpoře 4G / LTE i EGSM sítí najednou je S20-ED Je ideální do míst, kde operátor vysílá v obou uvedených frekvencích – základní jednopásmový zesilovač by způsoboval časté výpadky hovorů a nestabilní připojení k internetu. Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Zesilovač S20-ED disponuje výstupním výkonem až 20 dBm. Je-li před budovou dostatečný signál, S20-ED stačí pro pokrytí menších a středně velkých objektů:

  • byty,
  • malé domky a chalupy,
  • kanceláře a restaurace.

Pokud je signál slabý i před objektem, doporučujeme použít některý z výkonnějších zesilovačů (s výkonem alespoň 23–24 dBm) spolu s venkovní směrovou anténou.

Výkon zesilovače dostačuje pro pokrytí menších ploch a budov (~100 m2). V případě členité vnitřní plochy postačí na pokrytí bytu. S20-ED si poradí až s 20 naráz telefonujícími uživateli. S20-ED se vyznačuje minimálním rušením s vysílači jednotlivých operátorů (BTS) pro bezproblémové připojení do mobilní sítě.

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač S20-ED je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu výstupního výkonu (ALC), v reálném provozu ale oceníte spíše možnost jeho manuálního nastavení (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Po prostudování návodu je možné zesilovač zapojit svépomocí, pro optimální výsledek ale doporučujeme instalaci přenechat odborné firmě, disponující přesnou měřící technikou.

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo1800 MHz – 4G/LTE, DCS, 900 MHz – EGSM
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM 880~915, DCS/4G 1710~1785 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM 925~960, DCS/LTE 1805~1880 MHz
Zisk Uplink65 dB
Zisk Downlink70 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink20 dBm
Rozměry V׊×H285 × 268 × 116 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení90~265 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRestaurace, Byt, Kancelář, Chata / Chalupa, Rodinný dům

Kompatibilní příslušenství pro

Manuály a jiné dokumenty

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi