Duální zesilovač mobilního signálu S20-ED-L, EGSM, 4G/LTE

ID 382
Základní duální zesilovač pro malé a středně velké objekty | Dvě provozní pásma – 900 MHz pro volání a 2600 MHz pro internet | LCD displej pro snadné ovládání | Signální zisk až 70 dB, výstupní výkon až 20 dBm | Funkce ALC a MLC | Podporuje všechny mobilní operátory Chci vědět více
Na objednání
Rychlá doprava

21 320 Kč
17 619,84 Kč bez DPH
Produkt není možné přímo objednat,
slouží k servisním úkonům.
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: HY-S20L-EH

Jsme tu pro vás už 15 let

Stovky úspěšných instalací po celé ČR.

Zesilovačům rozumíme

Nabízíme řešení dle vašich požadavků.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Rychlá doprava

Zasíláme také na Slovensko.

Duální zesilovač mobilního signálu S20-ED-L, EGSM, 4G/LTE

21 320 Kč
Na objednání
Duální zesilovač mobilního signálu S20-ED-L, EGSM, 4G/LTE

Dvoupásmový zesilovač S20-ED-L slouží k zesílení mobilního signálu v ve špatně pokrytých lokalitách. Zesílení mobilního signálu funguje pro telefonování, posílání textových zpráv SMS a rychlé připojení k mobilnímu internetu. Zesilovač S20-ED-L je vhodný pro menší a středně velké objekty (byty, domky, kanceláře).

Zásadní výhodou zesilovače S20-ED-L je LCD displej a sada kláves pro snadné ovládání.

S20-ED-L je dostupný zesilovač, který si poradí až s 20 současně telefonujícími uživateli. Je vhodný pro domácí použití či malé firmy.

Telefonování: Ano ✅ / Rychlý internet: Ano


Základní informace o produktu

Dvoupásmový (Dual-Band) zesilovač S20-ED-L pracuje s mobilním signálem v pásmech:

  • EGSM 900 MHz,
  • 4G / LTE 2600 MHz.

Díky podpoře 4G / LTE i EGSM sítí najednou je S20-ED Je ideální do míst, kde operátor vysílá v obou uvedených frekvencích – základní jednopásmový zesilovač by způsoboval časté výpadky hovorů a nestabilní připojení k internetu. Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Díky LCD displeji a několika tlačítkům je obsluha zesilovače hračkou. Několika stisky tlačítek lze regulovat vysílací výkon tak, aby nedocházelo k rušení okolní sítě.

Zesilovač S20-ED-L disponuje výstupním výkonem až 20 dBm. Je-li před budovou dostatečný signál, S20-ED stačí pro pokrytí menších a středně velkých objektů:

  • byty,
  • malé domky a chalupy,
  • kanceláře a restaurace.

Pokud je signál slabý i před objektem, doporučujeme použít některý z výkonnějších zesilovačů (s výkonem alespoň 23–24 dBm) spolu s venkovní směrovou anténou.

Výkon zesilovače dostačuje pro pokrytí menších ploch a budov (~100 m2). V případě členité vnitřní plochy postačí na pokrytí bytu. S20-ED-L si poradí až s 20 naráz telefonujícími uživateli. S20-ED-L se vyznačuje minimálním rušením s vysílači jednotlivých operátorů (BTS) pro bezproblémové připojení do mobilní sítě.

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač S20-ED je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu výstupního výkonu (ALC), v reálném provozu ale oceníte spíše možnost jeho manuálního nastavení (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Po prostudování návodu je možné zesilovač zapojit svépomocí, pro optimální výsledek ale doporučujeme instalaci přenechat odborné firmě, disponující přesnou měřící technikou.

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo2600 MHz – 4G/LTE, 900 MHz – EGSM
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM 880~915, 4G/LTE 2500~2570 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM 925~960, 4G/LTE 2620~2690 MHz
Zisk Uplink65 dB
Zisk Downlink70 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink20 dBm
Rozměry V׊×H313 × 227 × 71 mm
Hmotnost7.5 kg
Napájení90~265 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proChata / Chalupa, Rodinný dům, Restaurace, Byt, Kancelář

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi