Duální zesilovač mobilního signálu S24-EW – EGSM, 4G/LTE (3G)
Prodej skončil!

Duální zesilovač mobilního signálu S24-EW – EGSM, 4G/LTE (3G)

ID 336
Zesilovač mobilního signálu pro všechny typy objektů | Signál pro telefonování, SMS a internet | Signální zisk až 70 dB, výstupní výkon až 24 dBm | Dvě provozní pásma – 900 MHz a 2100 MHz | Funkce ALC a MLC | Podporuje všechny mobilní operátory Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: TE-903GB-24

Duální zesilovač mobilního signálu S24-EW – EGSM, 4G/LTE (3G)

Dvoupásmový zesilovač S24-EW slouží k zesílení mobilního signálu v případě, že máte v dané lokalitě potíže se špatným signálem. Zesílení mobilního signálu funguje pro telefonování, posílání textových zpráv SMS a připojení k mobilnímu internetu. Zesilovač S24-EW je vhodný pro všechny druhy objektů (velké byty, rodinné domy, velké kanceláře, sklady či haly).

S24-EW v ideálních podmínkách naráz umožní 20–35 současně telefonujících uživatelů. Je vhodný pro náročné domácí použití nebo do podnikového provozu.

Telefonování: Ano ✅ / Rychlý internet: Ano


Základní informace o produktu

Dvoupásmový (Dual-Band) zesilovač S24-EW podporuje mobilní vysílání v pásmech:

  • EGSM 900 MHz,
  • 4G/LTE 2100 MHz (případně pomalejší 3G / UMTS, které je v některých lokalitách na této frekvenci dosud vysíláno).

Je ideální do míst, kde operátor vysílá v obou uvedených frekvencích – základní jednopásmový zesilovač by způsoboval časté výpadky hovorů a nestabilní připojení k internetu. Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Zesilovač S24-EW disponuje výstupním výkonem až 24 dBm. Je-li před budovou dostatečný signál, S24-EW je vhodný pro pokrytí menších domů i větších objektů:

  • rozměrné byty, rodinné domy,
  • velké kanceláře, restaurace,
  • haly, sklady.

Pro lokality s extrémně slabým signálem před objektem a do velmi velkých prostor nabízíme po konzultaci s technikem i velmi výkonné modely s výstupním výkonem 27 dBm.

Výkon zesilovače dostačuje pro pokrytí větších ploch a velkých budov (~200 m2). V případě členité vnitřní plochy postačí na pokrytí velkých kanceláří. S24-EW si poradí s 20–35 naráz telefonujícími uživateli. S24-EW se vyznačuje minimálním rušením s vysílači jednotlivých operátorů (BTS) pro bezproblémové připojení do mobilní sítě.

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač S24-EW je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu výstupního výkonu (ALC), v reálném provozu ale oceníte spíše možnost jeho manuálního nastavení (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Po prostudování návodu je možné zesilovač zapojit svépomocí, pro optimální výsledek ale doporučujeme instalaci přenechat odborné firmě disponující přesnou měřící technikou.

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo900 MHz – EGSM, 1800 MHz – 4G/LTE, DCS
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM: 880~915, 4G/LTE (3G): 1920~1980 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM: 925~960, 4G/LTE (3G): 2110~2170 MHz
Zisk Uplink65 dB
Zisk Downlink70 dB
Výstupní výkon Uplink20 dBm
Výstupní výkon Downlink24 dBm
Rozměry V׊×H250 × 145 × 53 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení90~265 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proHaly, Chata / Chalupa, Byt, Atypické prostory, Restaurace, Kancelář, Sklady, Větší kancelářské prostory, Rodinný dům

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi