Duální zesilovač mobilního signálu SCE-EL23-S – EGSM, 4G/LTE (800 MHz)

ID 333
Zesilovač mobilního signálu pro všechny typy objektů | Signál pro telefonování, SMS a internet | Zisk signálu až 70 dB, výstupní výkon až 23 dBm | Dvě provozní pásma – 800 MHz a 900 MHz | Funkce ALC a MLC | Podporuje všechny mobilní operátory Chci vědět více
Na objednání
Rychlá doprava

39 000 Kč
32 231,40 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: SYN-EL23-S

Jsme tu pro vás už 15 let

Stovky úspěšných instalací po celé ČR.

Zesilovačům rozumíme

Nabízíme řešení dle vašich požadavků.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Rychlá doprava

Zasíláme také na Slovensko.

Duální zesilovač mobilního signálu SCE-EL23-S – EGSM, 4G/LTE (800 MHz)

39 000 Kč
Na objednání
Duální zesilovač mobilního signálu SCE-EL23-S – EGSM, 4G/LTE (800 MHz)

Dvoupásmový zesilovač SCE-EL23-S slouží k zesílení mobilního signálu v případě, že máte v dané lokalitě potíže se špatným signálem. Zesílení mobilního signálu funguje pro telefonování, posílání textových zpráv SMS a připojení k mobilnímu internetu. Zesilovač SCE-EL23-S je vhodný pro všechny druhy objektů (velké byty, rodinné domy, kanceláře, sklady či haly).

SCE-EL23-S v ideálních podmínkách naráz umožní 20–35 současně telefonujících uživatelů. Je vhodný pro náročné domácí použití nebo do podnikového provozu.

Telefonování: Ano ✅ / Rychlý internet: Ano


Základní informace o produktu

Dvoupásmový (Dual-Band) zesilovač SCE-EL23-S podporuje mobilní vysílání v pásmech:

  • 4G / LTE 800 MHz,
  • EGSM 900 MHz.

Je ideální do míst, kde operátor vysílá v obou uvedených frekvencích – základní jednopásmový zesilovač by způsoboval časté výpadky hovorů a nestabilní připojení k internetu. Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Zesilovač SCE-EL23-S disponuje výstupním výkonem až 23 dBm. Je-li před budovou dostatečný signál, SCE-EL23-S je vhodný pro pokrytí menších domů i větších objektů:

  • rozměrné byty a rodinné domy,
  • velké kanceláře a restaurace,
  • haly a sklady.

Pro lokality s extrémně slabým signálem před objektem a do velmi velkých prostor nabízíme po konzultaci s technikem i velmi výkonné modely s výstupním výkonem 27 dBm.

Výkon zesilovače dostačuje pro pokrytí větších ploch a velkých budov (~200 m2). V případě členité vnitřní plochy postačí na pokrytí velkých kanceláří. SCE-EL23-S si poradí s 20–35 naráz telefonujícími uživateli. SCE-EL23-S se vyznačuje minimálním rušením s vysílači jednotlivých operátorů (BTS) pro bezproblémové připojení do mobilní sítě.

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač SCE-EL23-S je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu výstupního výkonu (ALC), v reálném provozu ale oceníte spíše možnost jeho manuálního nastavení (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Po prostudování návodu je možné zesilovač zapojit svépomocí, pro optimální výsledek ale doporučujeme instalaci přenechat odborné firmě disponující přesnou měřící technikou.

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo800 MHz – 4G/LTE, 900 MHz – EGSM
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma UplinkEGSM: 880~915, 4G/LTE: 832~862 MHz
Šířka pásma DownlinkEGSM: 925~960, 4G/LTE: 791~821 MHz
Zisk Uplink70 dB
Zisk Downlink75 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink20 dBm
Rozměry V׊×H313 × 227 × 71 mm mm
Hmotnost3.2 kg
Napájení100~240V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proSklady, Restaurace, Rodinný dům, Haly, Větší kancelářské prostory, Byt, Chata / Chalupa, Kancelář

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi