Duální zesilovač mobilního signálu SYN-E23L-S s LCD displejem – EGSM, 4G/LTE

ID 358
Nová generace zesilovačů | Vhodný pro všechny druhy objektů | Telefonování, SMS a internet | Zisk signálu až 75 dB, výstupní výkon až 23 dBm | Dvě provozní pásma – 800 MHz a 900 MHz | LCD displej a tlačítka pro snadné ovládání | Funkce ALC a MLC | Funkce automatického vypnutí Chci vědět více
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: SYN-E23L-S

Telefonům rozumíme

Testujeme a vybíráme to nejlepší.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Doprava zdarma

Od 1 Kč, prostě na cokoliv.

Duální zesilovač mobilního signálu SYN-E23L-S s LCD displejem – EGSM, 4G/LTE

Dvoupásmový zesilovač SYN-E23L-S spadá do nové generace zesilovačů mobilního signálu. Zesiluje signál pro telefonování, posílání textových zpráv SMS a připojení k mobilnímu internetu. Zesilovač SYN-E23L-S je vhodný pro všechny druhy objektů.

SYN-E23L-S je vybaven LCD displejem a sadou tlačítek pro snadné ovládání funkcí. Díky tomu je změna nastavení velmi snadná a přehledná.

Zesilovač si poradí s 20–35 současně telefonujícími uživateli. Je vhodný pro náročné domácí použití nebo do podnikového provozu.

Telefonování: Ano ✅ / Rychlý internet: Ano


Základní informace o produktu

Dvoupásmový (Dual-Band) zesilovač SYN-E23L-S je moderní zesilovač mobilního signálu s řadou chytrých funkcí a snadným ovládáním pomocí tlačítek a LCD displeje. SYN-E23L-S podporuje mobilní vysílání v pásmech:

  • 4G / LTE 800 MHz,
  • EGSM 900 MHz.

Je ideální do míst, kde operátor vysílá v obou uvedených frekvencích – základní jednopásmový zesilovač by způsoboval časté výpadky hovorů a nestabilní připojení k internetu. Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Zesilovač SYN-E23L-S disponuje výstupním výkonem až 23 dBm. Je-li před budovou dostatečný signál, SYN-E23L-S pokryje menší i větší objekty:

  • rodinné domy,
  • velké kanceláře a restaurace,
  • haly a sklady.

Pro lokality s extrémně slabým signálem před objektem a do velmi velkých prostor nabízíme po konzultaci s technikem i velmi výkonné modely s výstupním výkonem 27 dBm.

Díky LCD displeji máte okamžitý přehled o stavu jednotlivých funkcí. Sada tlačítek umožňuje snadné prvotní nastavení a následnou obsluhu.

  

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač SYN-E23L-S je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu výstupního výkonu (ALC), v reálném provozu ale oceníte spíše možnost jeho manuálního nastavení (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Funkce automatického vypnutí neustále monitoruje stav sítě. Zesilovač se sám vypne, pokud zjistí, že způsobuje výrazné rušení v síti operátora.

Po prostudování návodu je možné zesilovač zapojit svépomocí, pro optimální výsledek ale doporučujeme instalaci přenechat odborné firmě disponující přesnou měřící technikou.

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo800 MHz – 4G/LTE, 900 MHz – EGSM
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma Uplink4G/LTE: 832~862 MHz, EGSM: 880~915 MHz
Šířka pásma Downlink4G/LTE: 791~821, EGSM: 925~960 MHz
Zisk Uplink70 dB
Zisk Downlink75 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink23 dBm
Rozměry V׊×H210 × 150 × 36 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení100~240 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorT-Mobile, O2, Vodafone

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRestaurace, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory, Byt, Kancelář, Sklady, Chata / Chalupa, Rodinný dům, Haly

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi