Duální zesilovač mobilního signálu SYN-E27L-S s LCD displejem – EGSM, 4G/LTE

ID 357
Nová generace zesilovačů | Vysoký výkon pro všechny druhy objektů | Telefonování, SMS a internet | Zisk signálu až 78 dB, výstupní výkon až 27 dBm | Dvě provozní pásma – 800 MHz a 900 MHz | LCD displej a tlačítka pro snadné ovládání | Funkce ALC a MLC | Nutná konzultace s technikem Chci vědět více
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: SYN-E27L-S

Telefonům rozumíme

Testujeme a vybíráme to nejlepší.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Doprava zdarma

Od 1 Kč, prostě na cokoliv.

Duální zesilovač mobilního signálu SYN-E27L-S s LCD displejem – EGSM, 4G/LTE

Dvoupásmový zesilovač SYN-E27L-S spadá do nové generace zesilovačů mobilního signálu. Díky vysokému výkonu je vhodný do lokalit s mimořádně slabým mobilním signálem. S vhodně nastaveným zesilovačem je možné v objektu telefonovat, posílat textových zprávy SMS a připojit se k mobilnímu internetu. Zesilovač SYN-E27L-S je vhodný především pro velké objekty.

SYN-E27L-S je vybaven LCD displejem a sadou tlačítek pro snadné ovládání funkcí. Díky tomu je změna nastavení velmi snadná a přehledná.

Vzhledem k vysokému výkonu je důležité jeho správné nastavení, aby nedocházelo k rušení vysílačů mobilních operátorů. Výběr takto výkonného zesilovače doporučujeme konzultovat s technikem, instalace nezbytně vyžaduje odbornou montáž. Ve většině případech klientům dostačuje levnější zesilovač s výkonem 23–24 dBm a správně zaměřená směrová anténa.

Telefonování: Ano ✅ / Rychlý internet: Ano


Základní informace o produktu

Dvoupásmový (Dual-Band) zesilovač SYN-E27L-S je moderní zesilovač mobilního signálu s řadou chytrých funkcí a snadným ovládáním pomocí tlačítek a LCD displeje. SYN-E27L-S podporuje mobilní vysílání v pásmech:

  • 4G / LTE 800 MHz,
  • EGSM 900 MHz.

SYN-E27L-S je vhodný k pokrytí objektu signálem pro telefonování, posílání SMS zpráv, připojení k internetu nebo připojení zabezpečovacího systému (alarmy). Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Zesilovač SYN-E27L-S má velmi vysoký výstupní výkon až 27 dBm. Je tedy vhodný do lokalit s velmí špatným pokrytím vně objektu. SYN-E27L-S je vhodný zejména pro velké objekty:

  • rodinné domy,
  • velké kanceláře a restaurace,
  • haly a sklady.

Zesilovač SYN-E27L-S patří mezi nejvýkonnější zesilovače v naší nabídce. Kvůli jeho vysokému výstupnímu výkonu hrozí rušení vysílačů mobilních operátorů. Před zakoupením je nutná konzultace s naším technikem!

Díky LCD displeji máte okamžitý přehled o stavu jednotlivých funkcí. Sada tlačítek umožňuje snadné prvotní nastavení a následnou obsluhu.

  

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač SYN-E27L-S je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky.Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu (ALC) a manuálního nastavení výstupního výkonu (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Funkce automatického vypnutí neustále monitoruje stav sítě. Zesilovač se sám vypne, pokud zjistí, že způsobuje výrazné rušení v síti operátora.


Výkon zesilovače může způsobovat silné interference s vysílači operátorů. Pro vyhnutí se potenciálním problémům s operátory či Českým telekomunikačním úřadem tento produkt zcela nezbytně vyžaduje odbornou instalaci!

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo800 MHz – 4G/LTE, 900 MHz – EGSM
Počet pásemDvoupásmový (Dual-Band)
Šířka pásma Uplink4G/LTE: 832~862 MHz, EGSM: 880~915 MHz
Šířka pásma Downlink4G/LTE: 791~821, EGSM: 925~960 MHz
Zisk Uplink75 dB
Zisk Downlink78 dB
Výstupní výkon Uplink20 dBm
Výstupní výkon Downlink27 dBm
Rozměry V׊×H210 × 150 × 36 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení100~240 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorT-Mobile, O2, Vodafone

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRestaurace, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory, Kancelář, Sklady, Chata / Chalupa, Rodinný dům, Haly

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi