Jednopásmový zesilovač mobilního signálu S27-WCDMA – 4G/LTE (3G)

ID 301
Velmi výkonný zesilovač pro všechny druhy objektů | Vhodný pro telefonování, SMS a internet | Zisk signálu až 80 dB, výstupní výkon až 27 dBm | Jedno provozní pásmo – 2100 MHz | Funkce ALC a MLC | Podporuje všechny mobilní operátory | Vyžaduje odbornou instalaci Chci vědět více
Na objednání
Rychlá doprava

21 720 Kč
17 950,41 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: TE-3G27

Jsme tu pro vás už 15 let

Stovky úspěšných instalací po celé ČR.

Zesilovačům rozumíme

Nabízíme řešení dle vašich požadavků.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Rychlá doprava

Zasíláme také na Slovensko.

Jednopásmový zesilovač mobilního signálu S27-WCDMA – 4G/LTE (3G)

21 720 Kč
Na objednání
Jednopásmový zesilovač mobilního signálu S27-WCDMA – 4G/LTE (3G)

Jednopásmový zesilovač S27-WCDMA je vhodný do lokalit s mimořádně slabým mobilním signálem vně objektu. S vhodně nastaveným zesilovačem je možné v objektu telefonovat, posílat textových zprávy SMS a připojit se k mobilnímu internetu. Zesilovač S27-WCDMA je vhodný především pro velké objekty ve špatně pokrytých lokalitách.

S27-WCDMA patří se svým výstupním výkonem až 27 dBm patří mezi nejvýkonnější modely naší nabídky. Vzhledem k vysokému výkonu je důležité jeho správné nastavení, aby nedocházelo k rušení vysílačů mobilních operátorů. Výběr takto výkonného zesilovače doporučujeme konzultovat s technikem, instalace nezbytně vyžaduje odbornou montáž. Ve většině případech klientům dostačuje levnější zesilovač s výkonem 23–24 dBm a správně zaměřená směrová anténa.

Telefonování: Ano ✅ / Rychlý internet: Ano


Základní informace o produktu

Jednopásmový (Single-Band) zesilovač S27-WCDMA pracuje s mobilním signálem v pásmu:

  • 4G / LTE 2100 MHz (případně pomalejší 3G / UMTS, které je v některých lokalitách na této frekvenci dosud vysíláno).

Je vhodný v situaci, kdy potřebujete objekt pokrýt signálem pro účely telefonování, posílání SMS zpráv, připojení k internetu nebo zapojení domácího bezpečnostního systému (alarmy). Ve srovnání s dvoupásmovými zesilovači o stejném výkonu je výhodou také jeho nižší pořizovací cena. Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Zesilovač S27-WCDMA disponuje velmi vysokým výstupním výkonem až 27 dBm. Je tedy vhodný do oblastí, kde je velmi špatný signál i před vlastním objektem. S27-WCDMA je vhodný pro velké objekty:

  • rodinné domy,
  • velké kanceláře,
  • haly a sklady.

Zesilovač S27-WCDMA patří mezi nejvýkonnější zesilovače v naší nabídce. V případě členité vnitřní plochy dostačuje na pokrytí velkých kanceláří, hal či skladů.

Vzhledem k výstupnímu výkonu hrozí rušení vysílačů mobilních operátorů. Před zakoupením je nutná konzultace s naším technikem!

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač S27-WCDMA je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu (ALC) a manuálního nastavení výstupního výkonu (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.


Výkon zesilovače může způsobovat silné interference s mobilními vysílači. Pro vyhnutí se potenciálním problémům s operátory či Českým telekomunikačním úřadem tento produkt zcela nezbytně vyžaduje odbornou instalaci!

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo2100 MHz – 3G, 4G/LTE
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma Uplink4G/LTE (3G): 1920~1980 MHz
Šířka pásma Downlink4G/LTE (3G): 2110~2170 MHz
Zisk Uplink75 dB
Zisk Downlink80 dB
Výstupní výkon Uplink20 dB
Výstupní výkon Downlink27 dB
Rozměry V׊×H250 × 125 × 53 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení90~265 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRestaurace, Sklady, Rodinný dům, Haly, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi