Jednopásmový zesilovač mobilního signálu SCE-E20-S – EGSM (900 MHz)

ID 318
Základní zesilovač pro malé a středně velké objekty | Signál pro telefonování a SMS | Signální zisk až 70 dB, výstupní výkon až 20 dBm | Jedno provozní pásmo – 900 MHz | Funkce ALC a MLC | Podporuje všechny mobilní operátory Chci vědět více
Na objednání
Rychlá doprava

22 660 Kč
18 727,27 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: SYN-E20-S

Jsme tu pro vás už 15 let

Stovky úspěšných instalací po celé ČR.

Zesilovačům rozumíme

Nabízíme řešení dle vašich požadavků.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Rychlá doprava

Zasíláme také na Slovensko.

Jednopásmový zesilovač mobilního signálu SCE-E20-S – EGSM (900 MHz)

22 660 Kč
Na objednání
Jednopásmový zesilovač mobilního signálu SCE-E20-S – EGSM (900 MHz)

Jednopásmový zesilovač SCE-E20-S slouží k zesílení mobilního signálu v případě, že máte v dané lokalitě potíže se špatným signálem. Zesílení mobilního signálu funguje pro telefonování, posílání textových zpráv SMS či omezenému připojení k mobilnímu internetu. Zesilovač SCE-E20-S je vhodný pro menší a středně velké objekty (byty, domky, kanceláře).

SCE-E20-S je dostupný zesilovač, který si poradí až s 20 současně telefonujícími uživateli. Je vhodný pro domácí použití či malé firmy.

Telefonování: Ano ✅ / Rychlý internet: Ne(pouze pomalé připojení GPRS / EDGE)


Základní informace o produktu

Jednopásmový (Single-Band) zesilovač SCE-E20-S pracuje s mobilním signálem v základním pásmu:

  • EGSM 900 MHz.

Je vhodný v situaci, kdy potřebujete objekt pokrýt signálem pouze pro účely telefonování, posílání SMS zpráv nebo zapojení domácího bezpečnostního systému (alarmy). Pro připojení k internetu doporučujeme zvolit zesilovač s podporou pásma 4G/LTE (případně starším, místy dosud vysílaným 3G / UMTS).

Ve srovnání s dvoupásmovými zesilovači je výhodou také nižší pořizovací cena. Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Zesilovač SCE-E20-S disponuje výstupním výkonem až 20 dBm. Je-li před budovou dostatečný signál, SCE-E20-S stačí pro pokrytí menších a středně velkých objektů:

  • byty,
  • malé domky a chalupy,
  • kanceláře a restaurace.

Pokud je signál slabý i před objektem, doporučujeme použít některý z výkonnějších zesilovačů (s výkonem alespoň 23–24 dBm) spolu s venkovní směrovou anténou.

Výkon zesilovače dostačuje pro pokrytí menších ploch a budov (~100 m2). V případě členité vnitřní plochy postačí na pokrytí bytu. SCE-E20-S si poradí až s 20 naráz telefonujícími uživateli. SCE-E20-S se vyznačuje minimálním rušením s vysílači jednotlivých operátorů (BTS) pro bezproblémové připojení do mobilní sítě.

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač SCE-E20-S je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu výstupního výkonu (ALC), v reálném provozu ale oceníte spíše možnost jeho manuálního nastavení (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Po prostudování návodu je možné zesilovač zapojit svépomocí, pro optimální výsledek ale doporučujeme instalaci přenechat odborné firmě, disponující přesnou měřící technikou.

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo900 MHz – EGSM
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma Uplink880~915 MHz
Šířka pásma Downlink925~960 MHz
Zisk Uplink65 dB
Zisk Downlink70 dB
Výstupní výkon Uplink15 dBm
Výstupní výkon Downlink20 dBm
Rozměry V׊×H250 × 125 × 53 mm
Hmotnost2 kg
Napájení100~240V
Provozní teplota-10℃~55℃ °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proByt, Restaurace, Chata / Chalupa, Kancelář, Rodinný dům

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi