Jednopásmový zesilovač mobilního signálu SCE-L27-I – 4G/LTE (800 MHz)

ID 340
Velmi výkonný zesilovač pro všechny druhy objektů | Vhodný pro telefonování, SMS a internet | Zisk signálu až 75 dB, výstupní výkon až 27 dBm | Jedno provozní pásmo – 800 MHz | Funkce ALC a MLC | Podporuje všechny mobilní operátory | Vyžaduje odbornou instalaci Chci vědět více
Na objednání
Rychlá doprava

41 810,30 Kč
34 554 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: SYN-L27-L

Jsme tu pro vás už 15 let

Stovky úspěšných instalací po celé ČR.

Zesilovačům rozumíme

Nabízíme řešení dle vašich požadavků.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Rychlá doprava

Zasíláme také na Slovensko.

Jednopásmový zesilovač mobilního signálu SCE-L27-I – 4G/LTE (800 MHz)

41 810,30 Kč
Na objednání
Jednopásmový zesilovač mobilního signálu SCE-L27-I – 4G/LTE (800 MHz)

Jednopásmový zesilovač SCE-L27-I je vhodný do lokalit s mimořádně slabým mobilním signálem vně objektu. S vhodně nastaveným zesilovačem je možné v objektu telefonovat, posílat textových zprávy SMS a připojit se k mobilnímu internetu. Zesilovač SCE-L27-I je vhodný především pro velké objekty ve špatně pokrytých lokalitách.

SCE-L27-I patří se svým výstupním výkonem až 27 dBm patří mezi nejvýkonnější modely naší nabídky. Vzhledem k vysokému výkonu je důležité jeho správné nastavení, aby nedocházelo k rušení vysílačů mobilních operátorů. Výběr takto výkonného zesilovače doporučujeme konzultovat s technikem, instalace nezbytně vyžaduje odbornou montáž. Ve většině případech klientům dostačuje levnější zesilovač s výkonem 23–24 dBm a správně zaměřená směrová anténa.

Telefonování: Ano ✅ (pouze v případě, že telefon podporuje funkci VoLTE) / Rychlý internet: Ano ✅

 


Základní informace o produktu

Jednopásmový (Single-Band) zesilovač SCE-L27-I pracuje s mobilním signálem v pásmu:

  • 4G / LTE 800 MHz.

Je vhodný v situaci, kdy potřebujete objekt pokrýt signálem pro účely telefonování, posílání SMS zpráv, připojení k internetu nebo zapojení domácího bezpečnostního systému (alarmy). Ve srovnání s dvoupásmovými zesilovači o stejném výkonu je výhodou také jeho nižší pořizovací cena. Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a jejich sítě zesiluje najednou.

Zesilovač SCE-L27-I disponuje velmi vysokým výstupním výkonem až 27 dBm. Je tedy vhodný do oblastí, kde je velmi špatný signál i před vlastním objektem. SCE-L27-I je vhodný pro velké objekty:

  • rodinné domy,
  • velké kanceláře,
  • haly a sklady.

Zesilovač SCE-L27-I patří mezi nejvýkonnější zesilovače v naší nabídce. V případě členité vnitřní plochy dostačuje na pokrytí velkých kanceláří, hal či skladů.

Vzhledem k výstupnímu výkonu hrozí rušení vysílačů mobilních operátorů. Před zakoupením je nutná konzultace s naším technikem!

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač SCE-L27-I je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zařízení je vybaveno automatickou kontrolu (ALC) a manuálního nastavení výstupního výkonu (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.


Výkon zesilovače může způsobovat silné interference s mobilními vysílači. Pro vyhnutí se potenciálním problémům s operátory či Českým telekomunikačním úřadem tento produkt zcela nezbytně vyžaduje odbornou instalaci!

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo800 MHz – 4G/LTE
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma Uplink4G/LTE: 832~862 MHz
Šířka pásma Downlink4G/LTE: 791~821 MHz
Zisk Uplink70 dB
Zisk Downlink75 dB
Výstupní výkon Uplink23 dBm
Výstupní výkon Downlink27 dBm
Rozměry V׊×H270 × 170 × 60 mm
Hmotnost3.5 kg
Napájení100~240V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorVodafone, T-Mobile, O2

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRodinný dům, Haly, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory, Restaurace, Sklady

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi