Zesilovač mobilního signálu SYN-L23L-S s LCD displejem – 4G/LTE

ID 376
Nová generace zesilovačů s LCD displejem a tlačítky pro snadné ovládání | Nižší výkon pro menší objekty | Pro rychlý mobilní internet | Zisk signálu až 75 dB, výstupní výkon až 23 dBm | Pásmo 4G/LTE 800 MHz | Automatické nebo ruční řízení vysílacího výkonu Chci vědět více
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: SYN-L23L-S

Jsme tu pro vás už 15 let

Stovky úspěšných instalací po celé ČR.

Zesilovačům rozumíme

Nabízíme řešení dle vašich požadavků.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Rychlá doprava

Zasíláme také na Slovensko.

Zesilovač mobilního signálu SYN-L23L-S s LCD displejem – 4G/LTE

Jednopásmový zesilovač SYN-L23L-S spadá do nové generace zesilovačů mobilního signálu. Díky vysokému výkonu je vhodný do lokalit s mimořádně slabým mobilním signálem. Je vhodný pro připojení k rychlému mobilnímu internetu 4G/LTE. Zesilovač SYN-L23L-S je vhodný především pro velké objekty.

Zesilovač SYN-L23L-S je vybaven LCD displejem a sadou tlačítek pro snadné ovládání. Změna nastavení nikdy nebyla jednodušší.

Vzhledem k vysokému výkonu je třeba dbát na správné nastavení, aby zesilovač svým provozem nerušil vysílání mobilních operátorů. Výběr takto výkonného zesilovače doporučujeme konzultovat s technikem, instalace nezbytně vyžaduje odbornou montáž.

Telefonování: Ne ❌ / Rychlý internet: Ano


Základní informace o produktu

Jednopásmový (Single-Band) zesilovač SYN-L23L-S je moderní zesilovač mobilního signálu s řadou chytrých funkcí a snadným ovládáním pomocí tlačítek a LCD displeje. SYN-L23L-S podporuje mobilní vysílání v pásmě:

  • 4G / LTE 800 MHz.

SYN-L23L-S je vhodný k pokrytí objektu signálem pro připojení k internetu nebo připojení zabezpečovacího systému (alarmy). Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a všechny zesiluje najednou.

Zesilovač SYN-L23L-S disponuje výstupním výkonem až 23 dBm. Je-li před budovou dostatečný signál, SYN-L23L-S pokryje menší i větší objekty:

  • rodinné domy,
  • velké kanceláře a restaurace,
  • haly a sklady.

Pro lokality s extrémně slabým signálem před objektem a do velmi velkých prostor nabízíme po konzultaci s technikem i velmi výkonné modely s výstupním výkonem 27 dBm.

Díky LCD displeji máte okamžitý přehled o stavu jednotlivých funkcí. Sada tlačítek umožňuje snadné prvotní nastavení a následnou obsluhu.

  

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač SYN-L23L-S je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zesilovače je vybaven funkcí automatického řízení výstupního výkonu (ALC) nebo ručního (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Funkce automatického vypnutí neustále monitoruje stav sítě. Zesilovač se sám vypne, pokud zjistí, že způsobuje výrazné rušení v síti operátora.


Po prostudování návodu je možné zesilovač zapojit svépomocí, pro optimální výsledek ale doporučujeme instalaci přenechat odborné firmě disponující přesnou měřící technikou.

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo800 MHz – 4G/LTE
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma Uplink4G/LTE: 832~862 MHz MHz
Šířka pásma Downlink4G/LTE: 791~821 MHz
Zisk Uplink75 dB
Zisk Downlink78 dB
Výstupní výkon Uplink20 dBm
Výstupní výkon Downlink23 dBm
Rozměry V׊×H210 × 150 × 36 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení100~240 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorO2, Vodafone, T-Mobile

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proRestaurace, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory, Kancelář, Sklady, Chata / Chalupa, Rodinný dům, Haly

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi