Zesilovač mobilního signálu SYN-L27L-S s LCD displejem – 4G/LTE

ID 357
Nová generace zesilovačů s LCD displejem a tlačítky pro snadné ovládání | Pásmo 4G/LTE 800 MHz | Vysoký výkon pro všechny druhy objektů | Rchlý mobilní internet | Zisk signálu až 78 dB, výstupní výkon až 27 dBm | Automatické nebo ruční řízení vysílacího výkonu Chci vědět více
Záruka: 24 měsíců, Importér: CELKOM Original®, Model: SYN-L27L-S

Jsme tu pro vás už 15 let

Stovky úspěšných instalací po celé ČR.

Zesilovačům rozumíme

Nabízíme řešení dle vašich požadavků.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Rychlá doprava

Zasíláme také na Slovensko.

Zesilovač mobilního signálu SYN-L27L-S s LCD displejem – 4G/LTE

Jednopásmový zesilovač SYN-L27L-S spadá do nové generace zesilovačů mobilního signálu. Díky vysokému výkonu je vhodný do lokalit s mimořádně slabým mobilním signálem. Je vhodný pro připojení k rychlému mobilnímu internetu 4G/LTE. Zesilovač SYN-L27L-S je vhodný především pro velké objekty.

Zesilovač SYN-L27L-S je vybaven LCD displejem a sadou tlačítek pro snadné ovládání. Změna nastavení nikdy nebyla jednodušší.

Vzhledem k vysokému výkonu je třeba dbát na správné nastavení, aby zesilovač svým provozem nerušil vysílání mobilních operátorů. Výběr takto výkonného zesilovače doporučujeme konzultovat s technikem, instalace nezbytně vyžaduje odbornou montáž.

Telefonování: Ne ❌ / Rychlý internet: Ano


Základní informace o produktu

Jednopásmový (Single-Band) zesilovač SYN-L27L-S je moderní zesilovač mobilního signálu s řadou chytrých funkcí a snadným ovládáním pomocí tlačítek a LCD displeje. SYN-L27L-S podporuje mobilní vysílání v pásmě:

  • 4G / LTE 800 MHz.

SYN-L27L-S je vhodný k pokrytí objektu signálem pro připojení k internetu nebo připojení zabezpečovacího systému (alarmy). Zesilovač je kompatibilní se všemi mobilními operátory a všechny zesiluje najednou.

Zesilovač SYN-L27L-S má velmi vysoký výstupní výkon až 27 dBm. Je tedy vhodný do lokalit s velmí špatným pokrytím vně objektu. SYN-L27L-S je vhodný zejména pro velké objekty:

  • rodinné domy,
  • velké kanceláře a restaurace,
  • haly a sklady.

Zesilovač SYN-L27L-S patří mezi nejvýkonnější zesilovače v naší nabídce. Kvůli jeho vysokému výstupnímu výkonu hrozí rušení vysílačů mobilních operátorů. Před zakoupením je nutná konzultace s naším technikem!

Díky LCD displeji máte okamžitý přehled o stavu jednotlivých funkcí. Sada tlačítek umožňuje snadné prvotní nastavení a následnou obsluhu.

  

Spolehlivé provozní vlastnosti zajišťuje hliníkový kryt s žebrováním pro dostatečné chlazení a stupeň krytí IP40. Zesilovač je připravený ke snadné instalaci na zeď.

Kompatibilita, příslušenství, instalace

Zesilovač SYN-L27L-S je kompatibilní se všemi vnitřními a venkovními anténami z naší nabídky. Přenos signálu mezi venkovní anténou, zesilovačem a vnitřní anténou je řešen pomocí kabelových propojek. Vzdálenost není omezena, délka kabelové trasy ale ovlivňuje sílu výsledného signálu uvnitř budovy. Doporučujeme jednotlivé propojky udělat co možná nejkratší (tzn. mezi venkovní anténou a zesilovačem a mezi zesilovačem a vnitřní anténou).

Zesilovače je vybaven funkcí automatického řízení výstupního výkonu (ALC) nebo ručního (MLC). Díky tomu je možné maximalizovat kvalitu signálu pro telefonování či internet, aniž by zesilovač způsoboval rušení vysílače operátora.

Funkce automatického vypnutí neustále monitoruje stav sítě. Zesilovač se sám vypne, pokud zjistí, že způsobuje výrazné rušení v síti operátora.


Výkon zesilovače může způsobovat silné interference s vysílači operátorů. Pro vyhnutí se potenciálním problémům s operátory či Českým telekomunikačním úřadem tento produkt zcela nezbytně vyžaduje odbornou instalaci!

Technické parametry

Výkon a parametry

Podporované pásmo800 MHz – 4G/LTE
Počet pásemJednopásmový (Single-Band)
Šířka pásma Uplink4G/LTE: 832~862 MHz MHz
Šířka pásma Downlink4G/LTE: 791~821 MHz
Zisk Uplink75 dB
Zisk Downlink78 dB
Výstupní výkon Uplink20 dBm
Výstupní výkon Downlink27 dBm
Rozměry V׊×H210 × 150 × 36 mm
Hmotnost2.5 kg
Napájení100~240 V
Provozní teplota-10–55 °C
KrytíIP40
Útlum31 dB
Podporovaný operátorT-Mobile, O2, Vodafone

Kabely a konektory

Typ konektoruN(f)

Další vlastnosti

Impedance50 ohm
Vhodné proChata / Chalupa, Rodinný dům, Haly, Restaurace, Atypické prostory, Větší kancelářské prostory, Kancelář, Sklady

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi